Antalya’da Neler Oluyor? Antalya’da Son 4 Günde 5 Ceset Bulundu
![](https://beylikduzu-ajans.com.tr/wp-content/uploads/2024/01/antalyada-neler-oluyor-antalyada-son-4-gunde-5-ceset-bulundu-t1HOhc3y-780x470.jpg)
Antalya’nın Manavgat ilçesine bağlı Çenger ve Denizkent mahallelerinde kıyıda cinsiyeti belirlenemeyen iki ceset bulundu. Kentin Serik, Manavgat ve Alanya sahillerinde 73 kilometrelik alanda 4 günde 5 ceset bulundu.
Saat 13.00 sıralarında Çenger Mahallesi’nde sahilde yürüyen vatandaşlar cesedi görünce durumu jandarmaya bildirdi.
![](https://beylikduzu-ajans.com.tr/wp-content/uploads/2024/01/antalyada-neler-oluyor-antalyada-son-4-gunde-5-ceset-bulundu-0-NqApTIfA.jpg)
İhbar üzerine olay yerine jandarma, sahil güvenlik ve sağlık ekipleri sevk edildi. Kimliği belirlenemeyen ve cinsiyeti belirlenemeyen ceset, incelemenin ardından Antalya Adli Tıp Kurumu’na götürüldü.
![](https://beylikduzu-ajans.com.tr/wp-content/uploads/2024/01/antalyada-neler-oluyor-antalyada-son-4-gunde-5-ceset-bulundu-1-rSz6aUlZ.jpg)
Çenger İlçesi’ne yaklaşık 40 kilometre uzaklıktaki Denizkent İlçesi sahilinde saat 13.30 sıralarında bir ceset bulunduğu bildirildi.
![](https://beylikduzu-ajans.com.tr/wp-content/uploads/2024/01/antalyada-neler-oluyor-antalyada-son-4-gunde-5-ceset-bulundu-2-WnpCpez4.jpg)
Ekipler olay yerinde inceleme yaparak cinsiyeti belirlenemeyen ve kimliği belirlenemeyen cesedi Antalya Adli Tıp Kurumu’na götürdü.
![](https://beylikduzu-ajans.com.tr/wp-content/uploads/2024/01/antalyada-neler-oluyor-antalyada-son-4-gunde-5-ceset-bulundu-3-XIYPbXFS.jpg)
Kentin Serik, Manavgat ve Alanya kıyılarında 73 kilometrelik alanda 4 günde 5 ceset bulundu.
![](https://beylikduzu-ajans.com.tr/wp-content/uploads/2024/01/antalyada-neler-oluyor-antalyada-son-4-gunde-5-ceset-bulundu-4-lfOTwNFC.jpg)
Geçtiğimiz Çarşamba günü Manavgat’ın Çenger İlçesi sahilinde kafası ve kolları olmayan, cinsiyeti belirlenemeyen bir ceset bulunmasının ardından, aynı gün Alanya’nın Konaklı kıyısında belden yukarısı olmayan bir çocuk cesedi bulundu.
![](https://beylikduzu-ajans.com.tr/wp-content/uploads/2024/01/antalyada-neler-oluyor-antalyada-son-4-gunde-5-ceset-bulundu-5-G8UeY6zP.jpg)
Serik ilçesi Kadriye Mahallesi sahilinde bulunan kadın cesedinin, Antalya’da 12 gün önce kaybolan Merve Şevval Elmas’a (18) ait olma ihtimali üzerine bugün aileden DNA örneği alınacak.
![](https://beylikduzu-ajans.com.tr/wp-content/uploads/2024/01/antalyada-neler-oluyor-antalyada-son-4-gunde-5-ceset-bulundu-6-49nQer6v.jpg)