Haber

Gülşen’in Çorabı Bozulan Sunucusuna Çocuk Tacizi Soruşturması

Ordu Büyükşehir Belediyesi Tören ve Düzenleme Müdürü SK hakkında 14 yaşındaki kız çocuğuna hakaret ve tacizde bulunduğu iddiasıyla soruşturma başlatıldığı öğrenildi. Müzisyen Gülşen’in Ordu konserinde ‘Çıkarın başkan geliyor’ diyen SK, ardından Gülşen’in aynasını vurdu.

AK Parti Ordu Büyükşehir Belediyesi Tören ve Organizasyon Başkanı SK hakkında 14 yaşındaki kız çocuğuna hakaret ve cinsel tacizde bulunduğu iddiasıyla soruşturma başlatıldı.

BirGün’den Onur Durmuş’un haberine göre, 14 yaşındaki çocuğun ailesinin şikayeti üzerine 21 Eylül 2022’de Altınordu Emniyet Müdürlüğü’nde SK ifadesi alındı. Olayla ilgili soruşturmanın devam ettiğini belirten polis kaynakları, soruşturmanın gizli tutulmasına karar verildiğini belirtti.

Ordu Büyükşehir Belediyesi’nden bir başka kaynak, belediye yetkililerinin olayı öğrenmesi üzerine SK’nin istifaya zorlandığını ve görevden alındığını bildirdi.

Öte yandan olayın Ordu Büyükşehir Belediyesi’nde meydana geldiği ve taciz tezgâhının ardından Kent Kurulu binasının kapatıldığı öğrenildi.

“Bana iftira atıyorlar”

Konuyla ilgili ifadenin çekildiğini doğrulayan SK, kendisine iftira atıldığını öne sürdü.

SK, “Önce kendilerine hakaret ettiğimi, sonra da beni taciz ettiğimi iddia ettiler. Bana iftira atıyorlar. Tecavüz olursa dışarıda olmam. Karşı tarafın ifadesinde soruşturmanın gizliliği söz konusudur. Bu konuda bir açıklama yapmam doğru değil. Ben böyle bir şeyi kabul etmedim. Soruşturmanın sonucunu bekleyeceğiz. İstifa ettim ama bu olaydan dolayı istifa etmedim”söz konusu.

Gülşen’in çorap numarasıyla karışmış ?

SK, 4 yıl önce memleketi Ordu’da konser veren müzisyen Gülşen’e “Çoraplarını giy, cumhurbaşkanı sahneye geliyor” diyerek Gülşen’in tepkisini aldı.

2018 yılında verdiği konserde Gülşen’in sahne kıyafetinin bir parçası olan çorap çizmeler gösterinin sonuna kadar geldi. Belediye başkanına çiçek vereceğini açıklayan sunucu Gülşen’i “Çoraplarını giy, lider sahneye çıkıyor” uyarısında bulununca Gülşen, sunucuya sahnede tepki gösterdi.

Gülşen sunucuya, ‘Affedersiniz, ne dediniz, bir daha yüksek sesle tekrar eder misiniz? Şu anda kendimi şaka yapacak kadar samimi hissetmiyorum’ diye çıkıştı.

Dönemin Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yıldırım’ın çiçek vermek için sahneye çıkmasının ardından tepkisini sürdüren Gülşen, “Bana burada çoraplarını çıkar diyen şuursuz sunucuları buraya salmayacağınıza inanıyorum, böyle sunucular çıkarır. Ordu’ya yakışmıyor.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu